Kontaktuppgifter

Namn *

Telefonnummer

Email *

Meddelande

Du når oss lättast på telefon eller mail.
Vill du besöka vårt kontor och träffa någon av oss personligen?
Boka ett möte på info@erikssonbygg.nu

Telefon

08-534 210 15

Adress

Sankt Göransgatan 66,
112 33 Stockholm

Mail

info@erikssonbygg.nu

VD
Christer Eriksson christer@erikssonbygg.nu 070 811 30 50
 
Projektledare
Elias Eriksson elias@erikssonbygg.nu 070 811 30 54
 
Arbetsledare
Mats Westrin mats@erikssonbygg.nu 070 811 30 51
Daniel Backelund daniel@erikssonbygg.nu 070 811 30 58
     
Ekonomi
Lena Johnsson ekonomi@erikssonbygg.nu 08-534 210 15

 

Hantverkare
     
Laszlo Galambos laszlo@erikssonbygg.nu 070 811 30 52
Mauricio Espinal mauricio@erikssonbygg.nu 070 811 30 55
Lars Klasson lars@erikssonbygg.nu 070 811 30 56
Tommy Colazio tommy@erikssonbygg.nu 070 811 30 57
Gustav Gustavsson gustav@erikssonbygg.nu 070 090 53 24
Niklas Ekberg niklas@erikssonbygg.nu 076 164 80 09
Anton Grillhammar   070 013 37 67
Erik Gustafsson    070 754 59 82
Edgar Grundmanis   070 753 64 08