Kontaktuppgifter

Namn *

Telefonnummer *

Email *

Meddelande

Läs vår integritetspolicy här

Du når oss lättast på telefon eller mail.
Vill du besöka vårt kontor och träffa någon av oss personligen?
Boka ett möte på info@erikssonbygg.nu

Telefon

08-534 210 15

Adress

Sankt Göransgatan 66
112 33 Stockholm

Mail

info@erikssonbygg.nu

VD
Christer Eriksson christer@erikssonbygg.nu 070 811 30 50
 
Projektledare
Elias Eriksson elias@erikssonbygg.nu 070 811 30 54
 
Platschef
Daniel Backelund daniel@erikssonbygg.nu 070 811 30 58
 
Arbetsledare
Mats Westrin mats@erikssonbygg.nu 070 811 30 51
Gustav Gustavsson gustav@erikssonbygg.nu 073 566 34 43
 
Ekonomi
Hanna Lindberg hanna@erikssonbygg.nu 070 811 30 56

 

Hantverkare
Laszlo Galambos   070 811 30 52
Mauricio Espinal   070 811 30 55
Sebastian Olsson   076 790 31 80
Niklas Ekberg   076 164 80 09
Anton Grillhammar testtestes@erikssonbygg.nu 070 013 37 67
Erik Gustafsson    070 754 59 82
Edgar Grundmanis   070 753 64 08
Hampus Björling   070-811 30 57