Kontaktuppgifter

    Namn *

    Telefon *

    Email *

    Fastighetsadress + Ort

    Beskriv ert behov, förutsättningar & adress

    Läs vår integritetspolicy här

    Du når oss lättast på telefon eller mail.
    Vill du besöka vårt kontor och träffa någon av oss personligen?
    Boka ett möte på info@erikssonbygg.nu

    Telefon

    08-534 210 15

    Besöksadress

    Arenavägen 61, 6 tr
    121 77 Johanneshov

    Postadress

    Entreprenör C Eriksson Bygg AB
    Box 92023
    120 06 Stockholm

    Mail

    info@erikssonbygg.nu

    VD
    Christer Eriksson christer@erikssonbygg.nu 070 811 30 50
     
    Projektledare
    Elias Eriksson elias@erikssonbygg.nu 070 811 30 54
    Daniel Backelund daniel@erikssonbygg.nu 070 811 30 58
     
    Arbetsledare
    Mats Westrin mats@erikssonbygg.nu 070 811 30 51
    Johan Hagström johan@erikssonbygg.nu 0708-113057
    Gustav Gustavsson gustav@erikssonbygg.nu 073 566 34 43
     
    Ekonomi
    Hanna Lindberg hanna@erikssonbygg.nu 070 811 30 56

     

     

    Hantverkare
    Laszlo Galambos   070 811 30 52
    Mauricio Espinal   070 811 30 55
    Niklas Ekberg   076 164 80 09
    Erik Gustafsson    070 754 59 82